Future Forms

Future FormsNÁPLŇ: VYJADŘOVÁNÍ BUDOUCNOSTI

CÍLE: Po absolvování kurzu ovládá účastník bezpečně několik způsobů vyjadřování budoucnosti v angličtině: přítomný čas průběhový, vazbu "to be going to" a též budoucnost vyjádřenou pomocným slovesem "will". Při pochopení odlišností použití jednotlivých forem vyjadřování budoucnosti si studující odnáší s sebou do své jazykové praxe základní modely, které jsou pak přenositelné do obdobných komunikačních situací.

PRO KOHO JE KURZ URČEN: Všem, kdo chtějí dokonale ovládat a odlišovat vyjádření budoucího času. Kurz je též koncipován jako tzv. "crash course" pro studenty nastupující do prvních ročníků vysokých škol.

POZNÁMKA: Na toto školení doporučujeme vzít si psací potřeby. Další potřebné materiály zajišťuje Education online. Při výuce využívá lektor moderní technologie a interaktivní výukové metody s důrazem na důkladné zapamatování učební látky. Podrobné informace vám zašleme e-mailem nejpozději týden před konáním kurzu.

» před tímto kurzem je ideální osvojit si znalosti:
   Present Simple and Present Continuous a Present Perfect and Past Simple
» po absolvování tohoto kurzu doporučujeme kurz: Conditionals I a také Reported Speech

TERMÍNY:

 DATUM*:   31. května 2012, 16.00-19.15
 MÍSTO:   Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1   Najít na mapě
 LEKTOR:   PhDr. Ladislava Knihová - zkušená a oblíbená lektorka s mnohaletou praxí
 CENA:   1 500,- Kč (v ceně jsou nápoje a drobné občerstvení)
 Objednat účast na kurzu »
*Uzávěrka přihlášek je nejpozději 7 dní před konáním kurzu.

 

UPOZORNĚNÍ PRO FIRMY:
Kurzy pro své zaměstnance můžete objednávat též na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kam zašlete prosím fakturační údaje a jméno účastníka. Na základě této objednávky vám bude vystavena faktura.

V případě jakéhokoliv dotazu ohledně kurzů nás neváhejte kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Těšíme se na vaši účast a věříme, že budete plně spokojeni.

 
Go to top