HomeAngličtinaPrezenční kurzyPresent Simple and Present Continuous

Present Simple and Present Continuous

Present Simple and Present ContinuousNÁPLŇ: PŘÍTOMNÝ ČAS PROSTÝ A PŘÍTOMNÝ ČAS PRŮBĚHOVÝ

CÍLE: Po absolvování kurzu účastník bezpečně ovládá použití správného typu přítomného času v různých situacích; získá informace o záludnostech této problematiky a bude si jistý ve výběru vhodného gramatického času, který zvolí automaticky - bez přemýšlení. To se pozitivně promítne do jeho schopnosti mluvit anglicky plynule a s dobrým pocitem, že to, co říká, říká správně.

PRO KOHO JE KURZ URČEN: Pro všechny, kteří chtějí dokonale pochopit anglické přítomné slovesné časy, ve kterých často chybují i velmi pokročilí studenti. Kurz je též koncipován jako tzv. "crash course" pro studenty nastupující do prvních ročníků vysokých škol.

POZNÁMKA: Na toto školení doporučujeme vzít si psací potřeby. Další potřebné materiály zajišťuje Education online. Při výuce využívá lektor moderní technologie a interaktivní výukové metody s důrazem na důkladné zapamatování učební látky. Podrobné informace vám zašleme e-mailem nejpozději týden před konáním kurzu.

» po absolvování tohoto kurzu doporučujeme kurz: Present Perfect and Past Simple

TERMÍNY:

 DATUM*:   15. března 2012, 16.00-19.15
 MÍSTO:   Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1   Najít na mapě
 LEKTOR:   PhDr. Ladislava Knihová - zkušená a oblíbená lektorka s mnohaletou praxí
 CENA:   1 500,- Kč (v ceně jsou nápoje a drobné občerstvení)
 Objednat účast na kurzu »
*Uzávěrka přihlášek je nejpozději 7 dní před konáním kurzu.

 

V případě jakéhokoliv dotazu ohledně kurzů nás neváhejte kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Těšíme se na vaši účast a věříme, že budete plně spokojeni.

 
Go to top