HomeAngličtinaSmartGrammar

Na první pohled se angličtina může zdát jako jazyk, jemuž se člověk snadno naučí. Pokud se jí ale začneme věnovat důkladně, velice rychle zjistíme, že i v angličtině narazíme na záludnosti některých gramatických jevů.

Kromě klasických prezenčních kurzů stále naši nabídku obohacujeme o materiály, které vás provedou úskalími anglické gramatiky, a to formou snadno pochopitelných výukových prezentací, e-kurzů a dalších chytrých pomůcek. A co více, s námi se dokonce naučíte, JAK SE GRAMATIKU UČIT tak, abyste využili váš čas efektivně.

Co ve SmartGrammar najdete?

    • METODIKU UČENÍ - lektor angličtiny obvykle zadá studentovi instrukci, že se má naučit konkrétní gramatický jev. Málokterý lektor svého studenta však naučí, jak se jej má vlastně naučit. Zde vás zkušená lektorka PhDr.Ladislava Knihová seznámí s osvědčenými metodickými postupy pro konkrétní gramatické jevy, jejich specifiky a s obvyklými chybami při studiu. Tuto sekci si rozhodně nenechte ujít - ušetří vám mnoho času.
    • INTERAKTIVNÍ POWERPOINTOVÉ PREZENTACE - obsahují didakticky promyšlené prezentace ke konkrétním gramatickým jevům, jejich pečlivé a snadno pochopitelné vysvětlení, uvedení příkladů a procvičení. U každé prezentace je uveden čas potřebný k důkladnému prostudování i rychlostudiu (např. pro osvěžení znalostí). Interaktivní prezentace v programu PowerPoint jsou připravovány na základě nejnovějších poznatků z oblasti instruktážního designu.
    • CHYTRÉ PRODUKTY - zde najdete multimediální pomůcky nejrůznějších forem, na které si jen vzpomenete. Jedná se např. o nahrávky MP3 do mobilních telefonů, iPodů či jiných MP3 přehrávačů, PDF soubory vhodné k tisku a založení do šanonu či složení jako "taháčku" pro studium na cestách, multimediální ozvučené PDF soubory pro studium na vašem PC a další. Pokud jsme na něco zapomněli, dejte nám vědět, rádi je pro vás doplníme a nabídku rozšíříme.

Mobilní učení se díky technologiím stává realitou a je naším přáním, abyste výukové materiály používali přesně tak, jak potřebujete, a měli je kdykoliv po ruce.  

Chybí vám nějaký další materiál zpracovaný obdobným způsobem? Nevíte si rady s konkrétním gramatickým jevem? Napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

 
Go to top