HomeČlánkyJedeme na výstavu 'Vše pro školy a školky'

Jedeme na výstavu 'Vše pro školy a školky'

Naše mnohaleté zkušenosti nás stále více přesvědčují, že s výukou cizích jazyků je třeba začít již v raném věku. Ano, nikdy není pozdě, začít můžeme kdykoliv, ale dnes se pojďme věnovat našim nejmladším studentům. Z hlediska osvojených stereotypů chování se nám předškoláci a školáci doslova mění před očima. Je to nová generace, která od plenek vyrůstá v digitálním světě obklopena přenosnými zařízením od smarphonů, MP3 přehrávačů až po tablety a notebooky. Svá data mají “v cloudu” a očekávají “full service”. Přesně vědí, co chtějí a jak by to mělo vypadat. Mění se i styly jejich učení a rychle si osvojují novinky.

Společnost Education online se dlouhodobě snaží pořádat nejrůznější akce s cílem mít možnost si pohovořit se všemi, kterých se výuka jazyků týká, a získat tak cennou zpětnou vazbu. Přání a požadavky klientů pak promítáme do výukových produktů, které všem usnadní zvládání všech úskalí při studiu cizího jazyka. 

A protože si přejeme být všude tam, kde se něco v našem oboru děje, rozhodli jsme se k účasti na oborovém veletrhu

 “Vše pro školy a školky”

ve dnech 19. a 20. 5. 2015 v kongresovém centru TOP HOTEL PRAHA. Najdete nás na stánku B19. Upoutá vás roll-up s tematikou snadného učení slovíček pomocí odborně připravených databází ve formátu MP3. Promyšlené propojení se softwarem na testování slovíček s automatickým vyhodnocením a následné studium pomocí souborů MP3 v chytrém telefonu znamená průlom v metodice studia slovní zásoby cizího jazyka. Studenti mají lepší výsledky, studium je baví a především pak osvojené znalosti jsou mnohem trvalejší.

Přejete si vědět více? Přejete si to vyzkoušet? Naše asistentky vám rády předají kontaktní informace, popř. nás můžete kontaktovat prostřednictvím našich webových stránek.

Přijďte se podělit o Vaše zkušenosti!

 
Go to top