Přestávka - zábavná powerpointová prezentace

Spolupráce s akademickým malířem Luďkem Schneiderem přinesla produkt, který uvítají všichni lektoři kurzů. „Přestávka“ pomůže osvěžit atmosféru v přednáškovém sále, udržet posluchače „in“ a pozitivně naladěné.

All course tutors will welcome this product, which is brought to you in collaboration with the academic painter Luděk Schneider. ‘Coffee Break’ will help them freshen up the atmosphere in the lecture hall and keep their audience positively tuned in.

Číst článek o tipech na přestávku »

 

V nabídce je česká a anglická verze.

   

Přestávka - powerpointová prezentace  

Přestávka
Zábavná powerpointová prezentace v češtině

obsahuje humorně ztvárněná „moudra“ v podobě prezentace v PowerPointu díky animacím odpočítávají čas od 15 minut do jedné. Vaši posluchači budou na svých místech před začátkem dalšího bloku přednášek určitě včas!

Počet slidů: 15

Kresby: akademický malíř Luděk Schneider

Exkluzivně pro Education online

Zakoupit »


Ukázkové slidy z prezentace:

   

   

 

 

 

 

 

 

Coffee break
Zábavná powerpointová prezentace v angličtině
Entertaining PowerPoint presentation in English

will freshen up the atmosphere during the breaks of long conferences and trainings. Of course, we all enjoy a humorous take on ‘wisdom’ in the form of a PowerPoint presentation, with an animation counting the clock down from 15 minutes to one! Your audience will definitely be glued to their seats in anticipation of the next block of lectures with time to spare!

Number of slides: 15

Drawings by: academic painter Luděk Schneider

Exclusively for Education online        

Buy now »

 
Sample slides from the presentation:
     
   

 

TIP: Kombinujte prezentace v obou jazykových verzích - vhodné pro konference a jiné eventy s mezinárodní účastí. Coffee Break je také možné použít jako motivující doplněk při výuce angličtiny.


Zakoupit oba produkty za zvýhodněnou cenu »

 

 
Go to top