Conditionals I

Conditionals 1NÁPLŇ: PODMÍNKOVÁ SOUVĚTÍ I

CÍLE: Po absolvování kurzu účastník bezpečně rozlišuje reálnou a nereálnou podmínku a na to navazující použití korektních gramatických struktur. Cílem kurzu je získat nejen dovednost použít správné gramatické časy v podmínkových souvětích, ale především získat sebedůvěru, že je studující používá správně.  

PRO KOHO JE KURZ URČEN: Pro všechny, kteří si chtějí jednou provždy udělat pořádek v užití kondicionálů. Díky absolvování tohoto kurzu se obávaná část anglické gramatiky stane zcela pochopitelnou, a tudíž i jednoduchou na používání. Kurz je též koncipován jako tzv. "crash course" pro studenty nastupující do prvních ročníků vysokých škol.

POZNÁMKA: Na toto školení doporučujeme vzít si psací potřeby. Další potřebné materiály zajišťuje Education online. Při výuce využívá lektor moderní technologie a interaktivní výukové metody s důrazem na důkladné zapamatování učební látky. Podrobné informace vám zašleme e-mailem nejpozději týden před konáním kurzu.

» před tímto kurzem je ideální osvojit si znalosti následujících gramatických struktur:
   Present Simple and Present Continuous, Present Perfect and Past Simple a Future forms

» po absolvování tohoto kurzu doporučujeme kurz: Conditionals II

TERMÍNY:

 DATUM*:   7. června 2012, 16.00-19.15
 MÍSTO:   Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1   Najít na mapě
 LEKTOR:   PhDr. Ladislava Knihová - zkušená a oblíbená lektorka s mnohaletou praxí
 CENA:   1 500,- Kč (v ceně jsou nápoje a drobné občerstvení)
 Objednat účast na kurzu »
*Uzávěrka přihlášek je nejpozději 7 dní před konáním kurzu.

 

UPOZORNĚNÍ PRO FIRMY:
Kurzy pro své zaměstnance můžete objednávat též na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kam zašlete prosím fakturační údaje a jméno účastníka. Na základě této objednávky vám bude vystavena faktura.

V případě jakéhokoliv dotazu ohledně kurzů nás neváhejte kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Těšíme se na vaši účast a věříme, že budete plně spokojeni.

 
Go to top