Conditionals II

Conditionals 2NÁPLŇ: PODMÍNKOVÁ SOUVĚTÍ II

CÍLE: Po absolvování kurzu účastník bezpečně zvládne vyjadřování podmínkových souvětí obsahově se týkajících minulosti. Dokáže rozlišit, která podmínka se týká přítomnosti a která minulosti, a v návaznosti na to použít správný gramatický čas. Zvládnutí problematiky Mixed Conditionals je završením celého gramatického bloku podmínkových souvětí.

PRO KOHO JE KURZ URČEN: Pro všechny, kteří si chtějí jednou provždy udělat pořádek v užití i dalších forem kondicionálu - 3rd Conditional a Mixed Conditional. Obávaná pasáž anglické gramatiky se stává zcela pochopitelnou a studující si odnášejí do své jazykové praxe konkrétní modelové situace, které se jim vždy v případě potřeby okamžitě vybaví. Kurz je též koncipován jako tzv. "crash course" pro studenty nastupující do prvních ročníků vysokých škol.

POZNÁMKA: Na toto školení doporučujeme vzít si psací potřeby. Další potřebné materiály zajišťuje Education online. Při výuce využívá lektor moderní technologie a interaktivní výukové metody s důrazem na důkladné zapamatování učební látky. Podrobné informace vám zašleme e-mailem nejpozději týden před konáním kurzu.

» před tímto kurzem je ideální osvojit si znalosti: Conditionals I
» po absolvování tohoto kurzu doporučujeme kurz: Reported Speech

TERMÍNY:

 DATUM*:   14. června 2012, 16.00-19.15
 MÍSTO:   Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1   Najít na mapě
 LEKTOR:   PhDr. Ladislava Knihová - zkušená a oblíbená lektorka s mnohaletou praxí
 CENA:   1 500,- Kč (v ceně jsou nápoje a drobné občerstvení)
 Objednat účast na kurzu »
*Uzávěrka přihlášek je nejpozději 7 dní před konáním kurzu.

 

UPOZORNĚNÍ PRO FIRMY:
Kurzy pro své zaměstnance můžete objednávat též na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kam zašlete prosím fakturační údaje a jméno účastníka. Na základě této objednávky vám bude vystavena faktura.

V případě jakéhokoliv dotazu ohledně kurzů nás neváhejte kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Těšíme se na vaši účast a věříme, že budete plně spokojeni.

 
Go to top