HomeAngličtinaSmartWordsDatabáze slovíček a software DRILL

Databáze slovíček a software DRILL

Studium obzvláště náročných slovíček či celých slovních spojení se díky programu Drill stane zábavou. Tato forma studia je ideální pro osvojení si pravopisu v podstatě jakéhokoliv jazyka. Není důležité umět jen cizí řečí mluvit a správně vyslovovat, je také důležité umět dobře psát.

 

       

DRILL - program na testování slovní zásoby

s automatickým vyhodnocováním úspěšnosti umožňuje vytvořit si vlastní soubory se slovíčky naprosto dle individuálního přání; soubory mohou být např. označeny názvem učebnice a číslem příslušné lekce. Je možné si zvolit zcela jiné členění - např. oborové, tematické či abecední. Doporučujeme využít nabídku již hotových databází pro program Drill, kterou neustále doplňujeme o další učebnice a témata.

S programem DRILL bude:
- čas nutný k osovojení slovní zásoby o 30 % kratší
- zapamatování hlubší a trvalejší.

Zakoupit »

Licenční podmínky ke stažení zde »

 Více o programu:

  • pomocí editoru slovní zásoby si připravíme si databázi naplníme vlastními slovíčky;
  • ve volitelném nastavení si pro režim testování (zkoušky) zvolíme jazyk otázky (česky, anglicky či jiný cizí jazyk, oba jazyky smíšené), omezení databáze (bez omezení, správné slovo vyřaď - DOPORUČUJEME, každé slovo jen jednou), způsob odpovědi (odpověď myšlená, odpověď psaná); pro zkoušení si pak nastavíme další limity (bez časového limitu, časový limit v minutách, slovní limit - maximální počet slov, a chceme-li limitovat opakující se cykly, pak nastavíme též jejich počet; toto nastavení lze kdykoliv podle potřeby změnit;
  • program nabízí okamžitý statistický přehled o celkovém počtu odpovědí a o počtu správných odpovědí, vypočítá nám úspěšnost v procentech a sdělí informaci o počtu slov v databázi.

Při editaci slovní zásoby lze do políčka vepsat celkem 41 písmen, a to včetně mezer. Dává nám to možnost, že do políčka pro slovíčko můžeme vepsat celé slovní spojení i krátkou větu. Samozřejmě, logická slovní spojení, ustálená spojení, fráze a vazby se mnohem snáze pamatují, než pouhá jednotlivá slovíčka vytržená z kontextu.

English made easy - aneb učíme se snadno...


     


NEPŘEHLÉDNĚTE NABÍDKU HOTOVÝCH DATABÁZÍ na www.educationshop.cz

Databáze slovní zásoby ve formátu pro program DRILL jsou pro vás připraveny v našem e-shopu. Tyto databáze byly didakticky zpracovány našimi odborníky a kopírují slovní zásobu a témata frekventovaných úspěšných jazykových kurzů. Sledujte naší nabídku, která je stále aktualizována.


Aktuálně v naší nabídce najdete tyto učebnice:

» Professional English in Use - Marketing

» Professional English in Use - Finance

» Business Vocabulary in Use - Advanced

» Business Vocabulary in Use - Advanced - Second Edition

» Business Vocabulary in Use - Intermediate

» Business Vocabulary in Use - Intermediate - Second Edition

» New Headway - Beginners

» New Headway - Elementary

» New Headway - Intermediate


Nenašli jste svou oblíbenou učebnici angličtiny? Napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..


 
 
Go to top