CV servis - korektura a překlad

V rámci servisu týmu “Education online” a jako doplnění sekce Curriculum Vitae – CV šablony profesionálního životopisu můžete též využít následujících doplňkových služeb:

  • korektura vašeho českého životopisu,
  • korektura vašeho anglického životopisu,
  • překlad životopisu z češtiny do angličtiny.

 

Korektura CV v českém jazyce

korektura curriculum vitae v českém jazycePokud jste si sestavili svůj vlastní životopis a přejete si korekturu textu od odborníka na český jazyk?, Doporučujeme vám využít našich služeb. Navštivte náš e-shop a zakoupením produktu “Korektura CV v českém jazyce” tuto službu získáte. Váš životopis odešlete na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a do 48 hodin v pracovních dnech obdržíte zpět váš životopis po odborné jazykové korektuře.

Jsme si vědomi, že se jedná o citlivé soukromé informace a garantujeme mlčenlivost o všech skutečnostech. 

 

Korektura CV v anglickém jazyce

korektura curriculum vitae v anglickém jazycePokud jste si sestavili svůj vlastní životopis a přejete si korekturu vašeho textu v angličtině, můžete též využít služeb našich odborníků. Navštivte náš e-shop a zakoupením produktu Korektura CV v anglickém jazycetuto službu získáte. Váš životopis odešlete na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a do 48 hodin v pracovních dnech obdržíte zpět vaše texty po odborné jazykové korektuře.

Jsme si vědomi, že se jedná o citlivé soukromé informace a garantujeme mlčenlivost o všech skutečnostech. 

 

Překlad CV do anglického jazyka

překlad curriculum vitaePokud jste si sestavili svůj vlastní životopis a potřebujete jeho profesionální překlad do anglického jazyka, naši odborníci vám rádi pomohou i v této situaci. Navštivte náš e-shop a zakoupením produktu “Překlad CV do anglického jazyka” tuto službu získáte. Váš životopis odešlete na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a do 48 hodin v pracovních dnech obdržíte zpět jeho anglický překlad.


Jsme si vědomi, že se jedná o citlivé soukromé informace a garantujeme mlčenlivost o všech skutečnostech. 

 

V souladu s § 30 Zákoníku práce připomínáme, že váš budoucí zaměstnavatel má právo po vás požadovat pouze údaje, které jsou nezbytné pro uzavření pracovní smlouvy. EDITOVATELNÝ formát životopisu vám tedy dává možnost volby, které údaje si sami přejete poskytnout (např. rodinný stav), současně však budete přesně vědět, kam tyto informace co nejvhodněji umístit.

Finální životopis doporučujeme zasílat firmám již v needitovatelném formátu - ideálně jako PDF.

 
Go to top