HomeSlužbyGrafické službySlužbyGrafické služby s přidanou hodnotou

Grafické služby s přidanou hodnotou

 

                                                                                                       

Naše filozofie v oblasti nabídky grafických služeb je založena na přesvědčení, že skutečně myšlenkově i technicky propracovaný grafický návrh dosáhne na nejvyšší metu kvality, pokud jsou jeho tvůrci současně odborníci na marketingovou komunikaci. Ano, i grafický návrh komunikuje, a to prostřednictvím souladu barev, tvarů, fontů, a vhodně podtrhuje marketingové poselství.  

 

Stále více malých a středních firem se začíná důsledněji zabývat otázkami marketingové komunikace a seznamuje se s konceptem důležitosti jednotného grafického stylu. Je-li grafické ztvárnění firemních propagačních materiálů promyšlené a jednotné, stává se prostředkem odlišení se od konkurence a především pak je pro zákazníky mnohem více zapamatovatelné. Je to prostředek posilování pozice dané značky na trhu.

Právě malé a střední firmy jsou naší cílovou skupinou.

Rádi pro vás připravíme návrh loga, hlavičkového papíru, vizitky, grafického stylu webové stránky, QR kódy, tištěné materiály (letáčky, brožurky, pozvánky) či grafický návrh potisku na reklamní předměty (tašky, trička, tužky), návrhy billboardů nevyjímaje.

Výsledné řešení grafického návrhu je vždy vyjádřením myšlenkové souhry mezi našimi odborníky a klientem v roli zadavatele zakázky. Celý tým pak pracuje pod vedením zkušeného odborníka na marketingovou komunikaci paní PhD. Ladislavou Knihovou.

Některé vzorové grafické produkty naleznete v patřičné kategorii našeho e-shopu.

Díky rozmanitosti zakázek řada grafických produktů vyžaduje individuální kalkulaci. Náš přístup ke zpracování kalkulace je zcela transparentní a vychází ze základní ceny Kč 460,-- za 1 hodinu práce grafika.

V případě dalších dotazů se s důvěrou obraťte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

 

 
Go to top